Zájezdy > Zahraničí > VÁNOČNÍ ROTHENBURG 14.12.

VÁNOČNÍ ROTHENBURG 14.12.

Zveme Vás za vánoční atmosférou s vůní svařáku a klobásek do jednoho z nejromantičtějších historických městeček v Evropě. Rothenburg je bavorským městečkem s kompletními středověkými hradbami, rozkošnými hrázděnými domečky a křivolakými uličkami. Je to místo, které Vás okouzlí. Čeká nás komentovaná prohlídka města a pak už bude čas na vánoční trhy a na vlastní program s vůní svařeného vína.


14.12.2019

novinka v našem sortimentu
skladem


cena: 750,- Kč

CENA: 750 Kč

PROGRAM: Prohlídka historického centra Rothenburgu s výkladem, vlastní poznávání města a vánočních trhů. Dostatek prostoru bude i na odpočinek a pamatováno je též na pauzy během cesty.

KDY a JAK: 14. 12. autobusem s nástupem: Plánice 5:30 (náměstí), Klatovy "na Bouchalce" 5:50, Přeštice 6:15 (náměstí, zastávka autobusů směr Plzeň), Plzeň Litice 6:30 (náves), Plzeň Bory 6:35 (konečná stanice tramvaje č. 4, zastávka autobusů od Litic). Jiná místa nástupu lze dohodnout individuálně na trase Plánice - Klatovy – Plzeň na telefonu 608405292.

NÁVRAT: v pozdních večerních hodinách

CO JE ZAJIŠTĚNO: doprava pohodlným autobusem, služby průvodce, pojištění pro cesty do zahraničí

CO S SEBOU: Platný cestovní doklad (občanský průkaz nebo pas), kartičku zdravotní pojišťovny (účastníci jsou pojištěni, ale měli by mít i kartičku své pojišťovny), kapesné v EUR (dle vlastního uvážení a nákupního nadšení, minimálně však 10 EUR – toalety, káva apod.)

Dokumenty ke stažení:
Cestovní smlouvu naleznete zde: http://www.dckwest.cz/doc/smlouva.pdf
Všeobecné obchodní podmínky pro zájezdy naleznete zde: http://www.dckwest.cz/doc/vseobecne-obchodni-podminky.pdf

základní informace mapa zážitku
Doba trvání

1 den

Počet možných účastníků

49