Zážitky na Šumavě > Tantra & masáže > Tantrická masáž pro ženy

Tantrická masáž pro ženy

Dvouhodinová tantrická masáž v Klatovech.

skladem


cena: 2490,- Kč


Tantra je prastará nauka vycházející z východních duchovních tradic. Pracuje s tzv. hadí silou – kundaliní. Tu má v sobě každý, jen někdo ji však dokáže aktivovat a využít. Hadí sílu v těle lze pociťovat jako velmi specifický typ energie. Probuzená se rozvíjí od samého konce páteře, vychází z oblasti kostrče, odtud se při páteři vydává vzhůru a rozšiřuje celým tělem. Dokáže zintenzivnit veškeré vnitřní tendence a emoce, očišťuje. Tantrický proces nás dostává ven z hlavy a vrhá do přítomného okamžiku. Jeho cílem je dosažení jednoty a naprosté harmonie.

Cesta k osvojení si této energie však není úplně snadná a vyžaduje určité úsilí, tantrická cvičení. Stav probuzené kundaliní ale můžete zažít i během tantrické masáže. V bezpečném prostředí se s touto energií seznámíte a pak už bude na vás, zda se na tantrickou cestu vydáte nebo ne.

 
۞ ۞ ۞ ۞ ۞ ۞
 

Tantra masáž pro ženy bývá někdy nazývána božskou masáží. Žena se během ní stává bohyní, je zahrnována pozorností a něhou. Začíná úvodním rituálem, kdy se pracuje na počátečním odblokování, rozproudění zatuhlé energie a navození atmosféry. Následuje dlouhá uvolňující masáž celého těla, během které je hýčkána pomocí horkých ručníčků, hedvábných předmětů, kožešinek i vonných olejů. Zahrnuta je relaxační masáž hlavy či reflexní masáž chodidel, nechybí dlouhé propojovací hmaty, masáž zadečku a energetizující taoistické techniky. Součástí tantrické masáže může být i intimní masáž joni, masáž lze však plnohodnotně prožít i bez zahrnutí intimních partií. K rituálu samozřejmě patří příjemná relaxační hudba, vůně, svíčky.

Rituál trvá minimálně 2 hodiny, předchází mu úvodní rozhovor u čajem během kterého je vysvětlen průběh celé masáže a dochází k nastavení hranic, v rámci kterých se bude masér pohybovat. Po skončení masáže je vyhrazen prostor závěrečné relaxaci, sdělení pocitů a předání zpětné vazby. Je tedy vhodné vyhradit si alespoň 3 hodiny času.


Tantrickou masáží vás provede:

JAN KOLÁŘ - poznávání a chápání ženské energie a podstaty se věnuje již několik let, studuje tantru a energetické masáže praktikoval hlavně během svého pobytu v Plzni, je to bývalý hasič, který se přestěhoval na venkov a nyní se věnuje jeho rozvoji, absolvoval kurz tantrických masáží Iner Wave v Praze a výcvik v Tantra centru Plzeň, má profesní kvalifikaci maséra pro sportovní a rekondiční masáž.

základní informace mapa zážitku
Platnost voucheru

5 měsíců

Lokalita

Klatovy

Město - adresa konání

Masarykova 381, Klatovy

Rezervace termínu

728 427 120

Doba trvání

2 - 3 hodiny

Počet možných účastníků

1