Zážitky na Šumavě > Romantika > Tantrická masáž pro páry

Tantrická masáž pro páry

Tantrická masáž pro páry v novém tantra centru v Klatovech.

novinka v našem sortimentu
skladem


cena: 4290,- Kč


Tantra je prastará nauka vycházející z východních duchovních tradic. Pracuje s tzv. hadí silou – kundaliní. Tu má v sobě každý, jen někdo ji však dokáže aktivovat a využít. Hadí sílu v těle lze pociťovat jako velmi specifický typ energie. Probuzená se rozvíjí od samého konce páteře, vychází z oblasti kostrče, odtud se při páteři vydává vzhůru a rozšiřuje celým tělem. Dokáže zintenzivnit veškeré vnitřní tendence a emoce, očišťuje. Tantrický proces nás dostává ven z hlavy a vrhá do přítomného okamžiku. Jeho cílem je dosažení jednoty a naprosté harmonie.

Cesta k osvojení si této energie však není úplně snadná a vyžaduje určité úsilí, tantrická cvičení. Stav probuzené kundaliní ale můžete zažít i během tantrické masáže. V bezpečném prostředí se s touto energií seznámíte a pak už bude na vás, zda se na tantrickou cestu vydáte nebo ne.

 
۞ ۞ ۞ ۞ ۞ ۞
 

Párová tantrická masáž je neobyčejným partnerským zážitkem. Užijete si potěšení z tantrické masáže společně se svojí drahou polovičkou. Lehnete si pohodlně vedle sebe, můžete se držet za ruce, všechno, co budete prožívat vy, zažije i vaše partnerka. Muži se věnuje masérka, ženě masér anebo druhá masérka.

Rituál trvá 2 hodiny, předchází mu úvodní rozhovor u čaje, během kterého vám bude vysvětlen průběh celé masáže a dojde k nastavení hranic, v rámci kterých se budou maséři pohybovat. Po skončení masáže je vyhrazen prostor závěrečné relaxaci, sdělení pocitů a předání zpětné vazby. Je tedy vhodné vyhradit si alespoň 3 hodiny času.


Tantrickou masáží vás provedou maséři dle vlastního výběru. Masáž probíhá v příjemných prostorách nového salonu Tantra masáže Klatovy.

základní informace mapa zážitku
Platnost voucheru

5 měsíců

Lokalita

Klatovy

Město - adresa konání

Masarykova 381, Klatovy

Rezervace termínu

728 427 120

Doba trvání

2 - 3 hodiny

Počet možných účastníků

2