Třídění - typy > Dárky k narozeninám > Tantrická masáž pro muže

Tantrická masáž pro muže

Dvouhodinová energetická tantra masáž v Klatovech.

skladem


cena: 2490,- Kč


Tantra je prastará nauka vycházející z východních duchovních tradic. Pracuje s tzv. hadí silou – kundaliní. Tu má v sobě každý, jen někdo ji však dokáže aktivovat a využít. Hadí sílu v těle lze pociťovat jako velmi specifický typ energie. Probuzená se rozvíjí od samého konce páteře, vychází z oblasti kostrče, odtud se při páteři vydává vzhůru a rozšiřuje celým tělem. Dokáže zintenzivnit veškeré vnitřní tendence a emoce, očišťuje. Tantrický proces nás dostává ven z hlavy a vrhá do přítomného okamžiku. Jeho cílem je dosažení jednoty a naprosté harmonie.

Cesta k osvojení si této energie však není úplně snadná a vyžaduje určité úsilí, tantrická cvičení. Stav probuzené kundaliní ale můžete zažít i během tantrické masáže. V bezpečném prostředí se s touto energií seznámíte a pak už bude na vás, zda se na tantrickou cestu vydáte nebo ne.

 
۞ ۞ ۞ ۞ ۞ ۞
 

Dokonalé uvolnění a osvěžující dávku nové energie získáte absolvováním tantrické masáže pro muže. Po úvodním rozhovoru u čaje máte před sebou dlouhé dvě hodiny smyslné masáže celého těla. Oděni jste jen v lehkém sarongu, který vám masérka postupně poodhaluje, ne dříve, než je potřeba. Vše probíhá v prostředí stylového tantrického salonu, za svitu plápolajících svíček a relaxační hudby. Celou dobu o vás masérka pečuje s respektem a úctou, dotýká se vás jemně, při tom používá hebké předměty, příjemné kožešinky nebo mokré horké ručníky. Díky své ženské intuici přesně vycítí, co ve který okamžik rituálu právě potřebujete, ať už jde o pohlazení ve vousech nebo pevné zatahání za vlasy. Při masírování nahřátým olejem mohou vaše unavené svaly poznat silnější hmaty a tahy zaručující jejich uvolnění a protažení. Součástí rituálu může být i masáž intimních partií.

Rituál trvá 2 hodiny, předchází mu úvodní rozhovor u čaje, během kterého vám bude vysvětlen průběh celé masáže a dojde k nastavení hranic, v rámci kterých se bude masérka pohybovat. Po skončení masáže je vyhrazen prostor závěrečné relaxaci, sdělení pocitů a předání zpětné vazby. Je tedy vhodné vyhradit si alespoň 3 hodiny času.


Tantrickou masáží vás provede masérka dle vlastního výběru. Masáž probíhá v příjemných prostorách nového salonu Tantra masáže Klatovy.