Zážitky na Šumavě > Romantika > Pojďme jezdit jako Popelka

Pojďme jezdit jako Popelka

Zimní romantická vyjížďka na koni pro dva. Prožijte si pohádkový sen a jezděte jako Popelka. Užijete si romantickou projížďku na ušlechtilém koni zasněženou krajinou. Se svojí drahou polovičkou se rozjedete pošumavskou krajinou, kde vás bude rušit pouze dusot kopyt a odfrkování vašich koní.

TERMÍN:  prosinec - únor

skladem


cena: 1290,- Kč


Jezdecká stáj Legacy Buršice se zabývá chovem koní Kinských a anglického plnokrevníka.Ve všech případech se jedná o ušlechtilé koně s rodokmenem. Většina z nich se zúčastňuje parkurových a drezurních závodů, parforsních honů a mnoha přehlídek, jak v ČR, tak v zahraničí. Klisna Legacy Kinská se umístila v anketě „O nejkrásnějšího koně České republiky 2010“ na druhém místě. Mimo jiné získala chovatelská uznání a má vlastní sportovní výkonnost.

Jezdeckou stáj vede paní Březinová s manželem Ing. Ladislavem Březinou, který ke každému koni vypráví nejen o jeho životě a sportovních úspěších, což je velkým zážitkem jak pro laiky, tak pro koňské odborníky. Březinovi se chovu věnují přes 30 let. Kromě koní na farmě chovají také dvě kozy, psy a několik koček.

Účastníci před jízdou na koni absolvují nejprve základní instruktáž, vč. správného sedlání a odsedlání koně. Jízda probíhá v kroku s vedením koně instruktorem na lonži, ti zkušenější nebo učenlivější zkusí pár kroků v klusu v doprovodu instruktora. Vyjížďka probíhá v překrásném venkovském prostředí v okolí Buršic.

Návštěva stáje Legacy Buršice je opravdovým zážitkem. Udělejte radost svému partnerovi nebo drahé polovičce a prožijte společně romantický den v malebné krajině s ušlechtilými koňmi.

V rámci zážitku vám zapůjčíme kožíšek na vyjížďku a jezdeckou přilbu.


Tento balíček připravila a garantuje:

Jana BŘEZINOVÁ. 30 let se věnuje chovu a výcviku koní Kinských v malé rodinné stáji Legacy Buršice. Pro plemeno koní Kinských je typická barva srsti isabela nebo plavák, ale může se vyskytovat i v barvě jiné. Kromě toho je charakterizuje i vyrovnaná psychika, snadná jezditelnost a dobrý charakter. Právě pro tyto vlastnosti jsou oblíbenými sportovními, ale i rodinnými koňmi. Kromě chovu koní se také věnuje výcviku jezdců s hlavním zaměřením na kvalitní základní výcvik a drezurní ježdění. Je kvalifikovaná instruktorka jezdectví a její jezdecká stáj je uvedena na seznamu oficiálních jezdeckých škol (takzvaná pasportizace) u České jezdecké federace. Věnuje se i výcviku dětí od 5 let.

http://www.js-legacy.wbs.cz/ 

základní informace mapa zážitku
Platnost voucheru

12 měsíců

Lokalita

Plzeňský kraj, Pošumaví

Město - adresa konání

Buršice

Rezervace termínu

Na tel. čísle +420 731 478 164

Doba trvání

2 hodiny

Počet možných účastníků

2 osoby