Zážitky na Šumavě > Příroda > Pohádkový výlet pro celou rodinu

Pohádkový výlet pro celou rodinu

Nevíte kam s dětmi na Šumavě na výlet? Pak bychom vás rádi pozvali do Pohádkové chalupy v Mlázovech u Kolince, kde se usídlili čerti, skřítci, vodníci a mnoho dalších pohádkových bytostí.

skladem


cena: 200,- Kč

Navštivte spolu se svými dětmi pohádkovou chalupu, kde již na vás čeká spousta pohádkových bytostí. A abyste se mezi nimi neztratili, společnost vám bude dělat průvodce. Ten vás zavede mezi čerty, vodníky, skřítky, strašidýlka a jiné postavičky z pohádek.

Kromě chalupy také navštívíte pohádkový areál, ve kterém naleznete bránu do Šumavy. Projděte pod ní a v okamžiku se dostanete do pohádkové Šumavy. A na zpáteční cestě na vás samozřejmě bude čekat i brána ze Šumavy.

Dále si budete moci prohlédnout krásný hrad Troškov, Rarášovu a Šumavousovu stezku, šatlavu a věštírnu. A nejen to. Zahrajete si maňáskové divadlo nebo pohádkový golfík. Kromě toho si užijete mnoho dalších her a soutěží. Prožijete krásné chvíle u pohádkového ohniště, kde si můžete odpočinout a samozřejmě si opéct něco na zub. A abyste si odnesli něco na památku, navštívíte ateliér, ve kterém si užijete pohádkové kreslení.

Pohádková chalupa

základní informace mapa zážitku
Platnost voucheru

6 měsíců

Lokalita

Plzeňský kraj, Pošumaví

Město - adresa konání

Mlázovy

Rezervace termínu

Na tel. čísle +420 608 961 611

Doba trvání

3 hodiny

Počet možných účastníků

4 osoby (2 dospělé osoby a 2 děti)