Zážitky na Šumavě > Adrenalinové zážitky > Kurz přežití na Šumavě

Kurz přežití na Šumavě

Chcete se dozvědět, jak se v extrémních podmínkách chovají opravdoví muži? Naučit se, jak v případě nouze přežít ve volné přírodě, rozdělat oheň, zajistit si vodu, jídlo, postarat se o ženu a děti, ochránit si vlastní život? Jak správně a rozhodně reagovat v krizových situacích? Chcete zocelit vlastní duševní síly a poznat sebe sama? Přihlaste se na zážitkový kurz extrémního přežití, který pro Vás připravili výcvikoví profesionálové z řad Armády České republiky a Hasičského záchranného sboru.

NEJBLIŽŠÍ VOLNÉ TERMÍNY 2018: 
7.-9.9. | 14.-16.9.

top výrobek - doporučujeme
skladem


cena: 3590,- Kč


Víkendový kurz probíhá v panenských lesích Šumavy. Sejdeme se v horské vesničce Hojsova Stráž, odkud se přesuneme do divoké přírody. V té se budeme pohybovat celý víkend, noci nevyjímaje. Kromě zajištění základních lidských potřeb k přežití si každý bude moci vyzkoušet, jaký zdánlivý diskomfort dokáže překonat a jaké jsou jeho limity. Nebudeme vás nic učit, prožijete si to.

Sledujte nás na facebooku ►


Tento zážitek připravili a garantují: 
Lektor Armády ČR, který vede výcvik přežití vojáků v letních i zimních podmínkách a příslušník Hasičského záchranného sboru. Oba dva se v rámci svých profesí věnují přípravě na krizové situace a výcviku potřebných základních dovedností. Úcta k přírodě patří k jejich nejdůležitějším životním hodnotám.

Kdo přemůže druhého je silný, kdo přemůže sám sebe, je mocný.

základní informace mapa zážitku
Platnost voucheru

12 měsíců

Lokalita

Plzeňský kraj, Šumava

Město - adresa konání

Šumava (Hojsova Stráž)

Rezervace termínu

Na tel. čísle +420 602 764 582

Doba trvání

3 dny

Počet možných účastníků

4 - 11 osob