Třídění - typy > Dárky pro děti a celou rodinu > Jednodenní kiting pro celou rodinu

Jednodenní kiting pro celou rodinu

Zažijte pocit jízdy za kitem (tažným drakem) po louce, zasněžených pláních či vodní hladině a prožijte pocit naprosté volnosti a svobody. Vyzkoušejte si společně s celou rodinou nový sport – landkiting, snowkiting nebo kiteboarding a zažijte až 8 hodin adrenalinu v jednom dni. Kurz pro začátečníky i pokročilé.

TERMÍN: celoročně

skladem


cena: 5490,- Kč

Draka pouštěl každý. Zkusili jste ale už kiting?

Pokud si chcete vyzkoušet landkiting (na louce), snowkiting (na sněhu) nebo kiteboarding (na vodě) a zjistit, jestli vás bude tento sport bavit, pak jsou seznamovací základní kurzy určeny právě pro vás.

Jednodenní kurz snowkitingu, kiteboardingu či landkitingu je koncipován jak pro začátečníky, tak i pro zkušenější jezdce, kteří chtějí rozvinout své kite dovednosti. Začátečníci se nejprve seznámí se základními teoretickými informacemi o výbavě, pravidlech a bezpečnosti tohoto sportu. Dále budou mít možnost „osahat“ si nejprve cvičný komorový kite o velikosti od 2m2 do 5m2. Nově nabyté vědomosti a zkušenosti následně uplatní s komorovými či nafukovacími kity ve velikostech od 2m2 do 16m2 v závislosti na síle větru.

Hlavně ale prožijete spoustu zábavy při kitování a poznáte něco nového.

Celodenní kurz pro celou rodinu zahrnuje:

- základní teorii (technika, aerodynamika, meteorologie, bezpečnost)
- ovládání kitu v bezpečné zóně
- starty kitu s asistencí i samostatně
- bezpečnostní systém a selfrescue (záchranné systémy)
- bezpečného návratu proti větru
- ukázka startu a jízdy a bezpečného návratu proti větru